Ремонт Webasto

Ремонт Webasto

Передпусковий підігрівач Webasto призначений для прогрівання мотора автомобіля, його легкого запуску і комфортної їзди з самого початку. У деяких випадках тільки завдяки йому виходить завести автомобіль.

Це в першу чергу відноситься до дизельних двигунів, які на сильному морозі запускаються проблематично.

Вебасто прогріває і салон автомобіля перед заведенням, а також дозволяє зігрітися під час стоянки і роботи мотора на холостих обертах. Відповідно, поломка пристрою приносить чималий дискомфорт.

Якщо передпусковий обігрівач на вашому авто вийшов з ладу, телефонуйте або приїжджайте в СТО КланАвто.

Ми проведемо комплексну діагностику та оперативно відновимо його.

Несправності пристрою Webasto

Типові несправності Webasto наступні:

  • пристрій не може набрати повну потужність;
  • в ході прогрівання повітря в салоні з'являється запах палива;
  • пристрій не включаєтьсяс;
  • не відключається після прогріву;
  • відключається відразу після запуску;
  • протікання палива;
  • димить під час роботи.

Фізичні поломки виникають в результаті природного зносу і механічних пошкоджень при експлуатації. Також проблеми можуть з'являтися після декількох невдалих спроб монтажу (наприклад, протікання палива). Тому і установку, і ремонт потрібно довіряти тільки фахівцям.

Деякі поломки зовні не проявляються, але й непоміченими не залишаються. Webasto фіксує всі неполадки і оповіщає про них миготінням індикатора або певним кодом на дисплеї. Це дозволить майстру зорієнтуватися куди потрібно дивитися, але для повноцінного ремонту, тільки коду помилки недостатньо. Потрібна комплексна діагностика із застосуванням спецобладнання і програм.

Ремонт Вебасто в КланАвто

Відновлення обладнання в автосервісі проходить в кілька етапів. Спочатку виконується комплексна діагностика, яка включає перевірку за допомогою спеціального обладнання, програмного забезпечення і вимірювальних електроприладів. В ході цього розшифровуються коди помилок і визначаються проблемні місця. По можливості несправності усуваються, а коди помилок скидаються.

Також проводиться зовнішній огляд підігрівача, блоку управління, паливопроводу, паливного насоса, циркуліруючого насоса і проводки на предмет фізичних ушкоджень. При необхідності проводиться їх ремонт.

Якщо проблему не вирішено, пристрій демонтується і розбирається. Далі майстер перевіряє комплектуючі, відновлює те, що можна відновити і змінює те, що відновленню не підлягає.

По закінченню ремонту і складання Webasto знову перевіряється і авто передається клієнту. На виконані роботи надається гарантія.

Дізнатися більш детальну інформацію про порядок ремонту можна безпосередньо у механіка СТО. Вартість залежить від поломки і розраховується відповідно до актуальних розцінок, які ви можете подивитися в таблиці.

Найменування робіт

Ціна у грн * (від)

Легковий автомобіль

Мікроавтобус, Джип

Комп'ютерна діагностика (зчитування помилок)

100

100

Комплексний ремонт Вебасто (монтаж, установка, продаж)

200

300

 

* Остаточна вартість робіт залежить від реального обсягу людино / годин витрачених на ремонт.

­Замовити ремонт