Заміна масел і фільтрів

Заміна масел і фільтрів

Регулярна і своєчасна заміна масла в двигуні - це запорука його довговічної роботи. Воно зменшує зчеплення між контактуючими деталями, знімає з них левову частку навантаження і знижує до мінімуму інтенсивність зносу, продовжуючи життя силового агрегату.

В ході експлуатації масло зношується і старіє, і через деякий час перестає виконувати свої функції. В результаті цього мотор піддається підвищеним навантаженням, а механізми зношуються в прискореному режимі.

 

Функції моторного масла

Багато хто думає, що воно призначене тільки для змащування внутрішніх деталей агрегатів, але це не так. Насправді воно має більш широке призначення:

  • зниження тертя, зняття з деталей частини навантаження;
  • відведення тепла від нагріваються елементів;
  • захист нутрощів двигуна від корозійного процесу;
  • забезпечення герметичності системи.

Після заміни старого зношеного масла на нове машина оживає. Двигун не тільки починає працювати спокійніше і легше, але і краще заводиться в холодний період року.

Коли потрібно міняти масло

У цьому думки розходяться. Деякі власники авто і водії міняють масло з тією періодичністю, яку рекомендував виробник (згідно з регламентом). Інші відштовхуються від популярного неписаного правила - міняти кожні 10 тис. км. З одного боку, обидва підходи правильні, так як процедура проводиться регулярно і через однакову кількість кілометрів. Але на практиці вони часто виявляються неефективними або навіть шкідливими. Справа в тому, що знос масла залежить не тільки від кілометражу, але і від ряду інших факторів:

  • під якими навантаженнями працює мотор (перевезення вантажів, їзда по гористій місцевості);
  • кількість відпрацьованих годин (рух в міських пробках на мінімальній швидкості, робота на холостих обертах);
  • якість і тип масла (мінеральне, напівсинтетичне і синтетичне);
  • стан мотора - чим він гірше, тим швидше масло приходить в непридатність.

Під впливом цих факторів потреба в заміні може виникнути вже через 5 тис. км. Тому їх потрібно враховувати обов'язково, а також періодично перевіряти масло за допомогою щупа.

Заміна масла на СТО КланАвто

Це порівняно нескладна процедура, але її все одно краще проводити в автомайстерні. По-перше, наші майстри підберуть найкраще і якісне масло для вашого автомобіля. По-друге, якщо мотору потрібен ремонт, вони зможуть це визначити по його роботі, стану мастила і тієї інформації, яку ви дасте. І, по-третє, проведуть заміну з дотриманням всіх правил. Разом з цим вони встановлять новий масляний і повітряний фільтри, і при необхідності проведуть промивку системи.

Також в автомайстерні КланАвто ви можете поміняти масло в КПП і інші технічні рідини вашого автомобіля. Актуальні ціни на послуги дивіться в прайс.

Найменування робіт

Ціна у грн * (від)

Легковий автомобіль

Мікроавтобус, Джип

Заміна повітряного фільтра

50

50

Заміна паливного фільтра, розташованого в паливному баку

300

300

Заміна масла з промиванням двигуна

150

150

Заміна паливного фільтра

50

100

 

* Остаточна вартість робіт залежить від реального обсягу людино / годин витрачених на ремонт.

­Замовити ремонт