Ремонт зчеплення автомобіля

Ремонт зчеплення автомобіля

Система зчеплення - це один з найважливіших вузлів в пристрої автомобіля. Будучи проміжною ланкою між двигуном і трансмісією, зчеплення служить для передачі крутного моменту від першого до другого.

При натисканні на педаль відбувається роз'єднання цих двох агрегатів, а при відпуску - плавне з'єднання. Під час роз'єднання водій включає / вимикає передачі.

Поломка будь-якого елементу в системі зчеплення призводить до утруднення або неможливості перемикання передач. Збільшенню зносу елементів ДВС і КПП, які від нього залежать.

Ознаки несправності зчеплення автомобіля

Зчеплення виходить з ладу досить рідко (його вистачає на 100 і більше тис. Кілометрів пробігу). Але, коли це відбувається, то у водія з'являються істотні труднощі з управлінням автомобілем. Це виражається в неможливості повного включення і виключення зчеплення. При наявності однієї з цих проблем з'являються такі симптоми:

  • Під час руху на передачу двигун набирає обертів, але машина не їде (як на нейтралці). Це свідчить про неповне включення зчеплення. У таких ситуаціях ще кажуть, що воно «буксує». Це супроводжується підвищеною витратою палива, прискореним зносом двигуна, появою запаху гару.
  • При неповному виключенні автомеханіки кажуть, що зчеплення «веде». Про цю проблему свідчить неможливість включити передачу або утруднене включення передач, яке супроводжується тріском. Спроби рушити з місця або перейти на іншу передачу супроводжуються ривками.

Також про наявність поломки свідчить сторонній шум, вібрації і ривки при включенні зчеплення, зміна довжини вільного ходу педалі.

Ремонт зчеплення на СТО КланАвто

Сам вузол досить простий (якщо порівнювати його з іншими частинами автомобіля). У нього входять наступні елементи:

  • привід управління зчепленням;
  • корзина з натискним диском;
  • диск;
  • маховик;
  • вижимний підшипник.

Складність ремонту або заміни вузла полягає в тому, що для цього потрібно злити масло з КПП і демонтувати її. Тільки після цього можна зняти і обстежити всі компоненти зчеплення і визначити їх придатність для подальшої експлуатації.

Під час ремонту вузла можлива як часткова заміна компонентів, так і повна. Це залежить від його початкового стану. Звичайно ж, ми рекомендуємо міняти весь комплект. У такому випадку після відновлення в вузол не потрібно буде заглядати ще сотню тис. км.

Після закінчення ремонту майстри відрегулюють зчеплення, щоб воно працювало ідеально. Також вам буде надана гарантія на виконані роботи.

Щоб записатися на діагностику і ремонт телефонуйте нам з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю або з 9:00 до 15:00 в суботу, неділя вихідний. Також ви можете замовити зворотний зв'язок через сайт.

Ціни на ремонт зчеплення і інші послуги дивіться в таблиці.

Найменування робіт

Ціна у грн * (від)

Легковий автомобіль

Мікроавтобус, Джип

Зняття і установка КПП (АКПП)

900

1000

Заміна зчеплення з с \ у КПП

900

1000

Ремонт КПП з зняттям і установкою

1200

1500

Зняття і установка троса зчеплення

100

150

Прокачування гідроприводу зчеплення

100

150

 

* Остаточна вартість робіт залежить від реального обсягу людино / годин витрачених на ремонт.

­Замовити ремонт