Установка і ремонт автокондиціонерів

Установка і ремонт автокондиціонерів

Власників автомобілів, в яких встановлена штатна система кондиціонування і вона нормально працює, можна вважати щасливчиками. Для них поїздки на будь-які відстані, навіть в самий спекотний літній день, перетворюються в справжній відпочинок.

Кондиціонер постійно підтримує в салоні комфортну температуру, очищає повітря від пилу та інших шкідливих домішок, видаляє зайву вологу з салону, усуваючи запотівання скла.

У той же час, власникам і пасажирам авто, де кондиціонерів немає, набагато менш комфортно. Їм доводиться постійно їздити з відкритими вікнами, терпіти літню спеку, дихати пилом, постійно слухати звуки вулиці і вітер, а також іноді лікувати застуджені вуха. Загалом, різниця між цими варіантами більш ніж зрозуміла.

Якщо вам пощастило стати власником автомобіля без кондиціонера або з непрацюючим кондиціонером, запрошуємо вас в автомайстерню КланАвто в Запоріжжі. У найкоротші терміни проблему буде вирішено.

Установка кондиціонера в авто

Наші майстри можуть зробити заміну і ремонт рідного кондиціонера, якщо він вийшов з ладу, а також встановити новий пристрій в легковий автомобіль або мікроавтобус, якщо конструкцією це не передбачено. Ціна питання в кожному випадку різна і залежить вона від кількох факторів:

  • вартість обладнання;
  • марка і модель авто;
  • рік випуску;
  • тип і обсяг двигуна;
  • складність монтажу.

Займатися самостійною купівлею і установкою категорично не рекомендується. По-перше, для конкретного автомобіля підійде далеко не кожен кондиціонер, тому досвід монтажу потрібно вже на етапі його вибору. По-друге, навіть незначні помилки в установці можуть привести до некоректної роботи обладнання або його повної непрацездатності. По-третє, це трудомісткий процес, за який навіть не всі автосервіси беруться.

Ремонт автокондиціонера у Запоріжжі

В рамках цієї послуги наші майстри можуть виконати ТО обладнання (заправка холодоагентом, чистка від засмічень, заміна фільтра, перевірка герметичності системи) або його ремонт. У другому випадку проводиться зовнішній огляд і комп'ютерна діагностика пристрою. Після визначення несправності вийшли з ладу з відновленням цінних або змінюються. Ремонт закінчується перевіркою працездатності системи. При неможливості або нерентабельність ремонту майстер запропонує провести повну заміну.

Природньо, будь-які роботи починаються після того, як ви погодитесь з ціною. Щоб приблизно прикинути, у скільки вам обійдеться потрібна послуга, ознайомтеся з нашим прайсом або звертайтесь до менеджера. Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00, а також у суботу з 9:00 до 15:00, неділя вихідний.

Найменування робіт

Ціна у грн * (від)

Легковий автомобіль

Мікроавтобус, Джип

Комп'ютерна діагностика (зчитування помилок)

100

100

Діагностика кондиціонера

200

250

Заправка кондиціонера

100

100

Установка кондиціонера

7000

7000

Чистка системи кондиціонера

3000

3000

Демонтаж / монтаж компресора кондиціонера

500

500

Заміна підшипника компресора кондиціонера

250

250

Заміна сальника компресора кондиціонера

200

200

Ремонт шлангів кондиціонера

250

300

Виготовлення термобудки

7000

7500

 

* Остаточна вартість робіт залежить від реального обсягу людино / годин витрачених на ремонт.

­Замовити ремонт